Mobile Invaders

Mobile Invaders 1.2.1

Uratuj ludzkość przed inwazją z kosmosu

Mobile Invadres to wersja starego klasyka Space Invaders na telefony obsługujące technologię Java. Gra jest darmowa i może być uruchamiana na większości współczesnych aparatów. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Nowe wcielenie klasycznej strzelanki
  • Mały rozmiar pliku

Wady

  • Archaiczna, prosta grafika
  • Brak dźwięków
Więcej

Dobry
7

Mobile Invadres to wersja starego klasyka Space Invaders na telefony obsługujące technologię Java. Gra jest darmowa i może być uruchamiana na większości współczesnych aparatów.

Space Invaders było wielkim hitem od momentu pojawienia się na rynku gier elektronicznych. Dziś możesz spróbować swoich sił grając w jeden klonów gry - Mobile Invaders. Przenośni Najeźdźcy oferują tę sama fabułę oraz bardzo podobną grafikę. Szeregi złowrogich kosmitów zstępują z niebios. Musisz ich zlikwidować przy pomocy działa laserowego umiejętnie unikając ich strzałów. Cenną ochroną mogą okazać się dostępne w dolnej części ekranu fortyfikacje.

Podczas naszych testów Mobile Invaders sprawowała się nieźle. Udało nam się nawet zdobyć dodatkowe życie. Mimo prymitywnej grafiki Mobile Invaders dostarcza rozrywki i przypomina czasy gdy taka gra była towarem pierwszej klasy. Szkoda jednak, że producent nie dodał do gry dźwięków.

Mobile Invaders to nowe wcielenie starej strzelanki Space Invaders. Mordowanie kosmitów to atrakcyjna misja, nawet kiedy grafika do nowoczesnych nie należy.

Mobile Invaders

Download

Mobile Invaders 1.2.1